cz de en
Vyhledávání
co hledáte (např.: trestní právo brno)
nebo použijte průvodce:
Místo: Vybrat
Právní zaměření: Vybrat další
Jednací jazyk: Vybrat další
zobrazit pouze záznamy s uvedeným:
Přihlášení
 

zapoměli jste heslo?
Nemáte-li zatím účet, zaregistrujte se, nebo vaší firmu zde >>
Kam se podívat dále
Pro zájemce o investování do akcií je web burza cenných papírů Praha online s aktuálními informacemi o dění na burze. Zasíláte-li zásilku přes kurýrní služby, bude se vám hodit sledování zásilek podle čísla balíku nebo zásilky. Pro zájemce o půjčky a finanční hotovost v malých obnosech je k dispozici finanční web malá půjčka kde máte možnost půjčit si téměř na cokoliv od vybavení domácnosti až po problémy při splácení půjček. Máte-li čistý rejstřík tresů a můžete si dovolit bankovní půjčky, je pro vás přehled možností na českém trhu pohoromadě na webu bankovní půjčky , kde jsou porovnány produkty většiny český bankovních domů a i nebankovních společností.

Mgr. Vít Eleder, advokát

Advokáti:
Koncipienti:
Adresa: Gorkého 61/11, Brno 60200
Telefon: 603885466
E-mail: vit@eleder.cz
WWW adresa: www.eleder.cz
Právní zaměření: generální praxe , byty, bytové právo, nájem , cenné papíry , daně, poplatky , děti nezletilé, péče, výživné , finanční právo , fúze a akvizice , investice , insolvenční právo , leasing , licenční smlouvy a franchising , lidská práva a svobody , mediální právo , nekalá soutěž , občanské právo , obecně prospěšné společnosti , obchodní právo , ochrana hospodářské soutěže , ochrana osobnosti , ochrana průmyslového a duševního vlastnictví , pracovní právo , půda, pozemky, zákon o půdě , přestupkové právo , reklama, právní vztahy , rodinné právo, rozvody, společné jmění manželů , soutěžní právo , sociální a důchodové zabezpečení , společnosti, zakládání, změny, družstva , správní právo , stavební právo, řízení , trestní právo , ústavní právo , živnostenské právo , životní prostředí

Jednací jazyky: český

Popis:
Logo firmy:
Pobočky:
Doporučené odkazy:
Kontrola záznamu: Záznam byl ověřen dne 11.10. 2013© web pro advokátní kanceláře 2019 | Hledáte-li nebankovní půjčky bez registru a zástavy zkuste informační portál nebankovní půjčky, kde můžete vložit poptávku nebo nabídku po půjčce.