cz de en
Vyhledávání
co hledáte (např.: trestní právo brno)
nebo použijte průvodce:
Místo: Vybrat
Právní zaměření: Vybrat další
Jednací jazyk: Vybrat další
zobrazit pouze záznamy s uvedeným:
Přihlášení
 

zapoměli jste heslo?
Nemáte-li zatím účet, zaregistrujte se, nebo vaší firmu zde >>
Kam se podívat dále
Pro zájemce o investování do akcií je web burza cenných papírů Praha online s aktuálními informacemi o dění na burze. Zasíláte-li zásilku přes kurýrní služby, bude se vám hodit sledování zásilek podle čísla balíku nebo zásilky. Pro zájemce o půjčky a finanční hotovost v malých obnosech je k dispozici finanční web malá půjčka kde máte možnost půjčit si téměř na cokoliv od vybavení domácnosti až po problémy při splácení půjček. Máte-li čistý rejstřík tresů a můžete si dovolit bankovní půjčky, je pro vás přehled možností na českém trhu pohoromadě na webu bankovní půjčky , kde jsou porovnány produkty většiny český bankovních domů a i nebankovních společností.

AK-Říhová, JUDr. Dagmar Říhová, advokátní kancelář

Advokáti:
Koncipienti:
  • Mgr. Bláha Pavel
    Číslo čak: 36455
    Telefon: Nevyplněno
    E-mail: rihova@ak-rihova.cz

Adresa: ul. 28.října 184, Příbram VII 26101
Telefon: +420 318660166
E-mail: rihova@ak-rihova.cz
WWW adresa: www.ak-rihova.cz
Právní zaměření: generální praxe , byty, bytové právo, nájem , daně, poplatky , děti nezletilé, péče, výživné , dražby , energetika , evropské právo , finanční právo , fúze a akvizice , horní právo , insolvenční právo , leasing , lesní právo , licenční smlouvy a franchising , nakladatelské smlouvy , občanské právo , obecně prospěšné společnosti , obchodní právo , ochrana osobních údajů , ochrana osobnosti , ochrana průmyslového a duševního vlastnictví , pracovní právo , právo francouzské , právo slovenské , právo územních samosprávných celků , prodej a transformace podniku , půda, pozemky, zákon o půdě , přestupkové právo , reklama, právní vztahy , rodinné právo, rozvody, společné jmění manželů , společnosti, zakládání, změny, družstva , trestní právo , zadávání veřejných zakázek , zemědělské právo , živnostenské právo

Jednací jazyky: anglický , český , francouzský , německý

Popis:
Logo firmy:
Pobočky:
Doporučené odkazy:
Kontrola záznamu: Záznam byl ověřen dne 01.12. 2011© web pro advokátní kanceláře 2019 | Hledáte-li nebankovní půjčky bez registru a zástavy zkuste informační portál nebankovní půjčky, kde můžete vložit poptávku nebo nabídku po půjčce.