cz de en
Vyhledávání
co hledáte (např.: trestní právo brno)
nebo použijte průvodce:
Místo: Vybrat
Právní zaměření: Vybrat další
Jednací jazyk: Vybrat další
zobrazit pouze záznamy s uvedeným:
Přihlášení
 

zapoměli jste heslo?
Nemáte-li zatím účet, zaregistrujte se, nebo vaší firmu zde >>
Kam se podívat dále
Pro zájemce o investování do akcií je web burza cenných papírů Praha online s aktuálními informacemi o dění na burze. Zasíláte-li zásilku přes kurýrní služby, bude se vám hodit sledování zásilek podle čísla balíku nebo zásilky. Pro zájemce o půjčky a finanční hotovost v malých obnosech je k dispozici finanční web malá půjčka kde máte možnost půjčit si téměř na cokoliv od vybavení domácnosti až po problémy při splácení půjček. Máte-li čistý rejstřík tresů a můžete si dovolit bankovní půjčky, je pro vás přehled možností na českém trhu pohoromadě na webu bankovní půjčky , kde jsou porovnány produkty většiny český bankovních domů a i nebankovních společností.

Advokátní kancelář Kestlová & Rotterová

Advokáti:
Koncipienti:
Adresa: Senovážné náměstí 23, Praha - Nové Město 11000
Telefon: Nevyplněno
E-mail: info@akkr.cz
WWW adresa: Nevyplněno
Právní zaměření: byty, bytové právo, nájem , cenné papíry , insolvenční právo , obchodní právo , půda, pozemky, zákon o půdě , společnosti, zakládání, změny, družstva , výkon rozhodnutí, zástavy, vymáhání pohledávek

Jednací jazyky: anglický

Popis:
Logo firmy:
Pobočky:
 • Adresa: Bratislavská 12, Brno 60200
  Stát: Nevyplněno
  Kraj: Nevyplněno
  Email: info@akkr.cz
  Telefon: 545571455
  Ukázat na mapě
Doporučené odkazy:
Kontrola záznamu: Záznam nebyl ověřen© web pro advokátní kanceláře 2019 | Hledáte-li nebankovní půjčky bez registru a zástavy zkuste informační portál nebankovní půjčky, kde můžete vložit poptávku nebo nabídku po půjčce.