cz de en
Vyhledávání
co hledáte (např.: trestní právo brno)
nebo použijte průvodce:
Místo: Vybrat
Právní zaměření: Vybrat další
Jednací jazyk: Vybrat další
zobrazit pouze záznamy s uvedeným:
Přihlášení
 

zapoměli jste heslo?
Nemáte-li zatím účet, zaregistrujte se, nebo vaší firmu zde >>
Kam se podívat dále
Pro zájemce o investování do akcií je web burza cenných papírů Praha online s aktuálními informacemi o dění na burze. Zasíláte-li zásilku přes kurýrní služby, bude se vám hodit sledování zásilek podle čísla balíku nebo zásilky. Pro zájemce o půjčky a finanční hotovost v malých obnosech je k dispozici finanční web malá půjčka kde máte možnost půjčit si téměř na cokoliv od vybavení domácnosti až po problémy při splácení půjček. Máte-li čistý rejstřík tresů a můžete si dovolit bankovní půjčky, je pro vás přehled možností na českém trhu pohoromadě na webu bankovní půjčky , kde jsou porovnány produkty většiny český bankovních domů a i nebankovních společností.

Vyberte obor který hledáte

Zobrazit všechny obory »

Dle okresu:

mapka Hlavní město Praha Jihočeský kraj Jihomoravský kraj Karlovarský kraj Královehradecký kraj Liberecký kraj Moravskoslezský kraj Olomoucký kraj Pardubický kraj Plzeňský kraj Středočeský kraj Ústecký kraj Vysočina Zlínský kraj

Jak si najít správného advokáta

Server Spravedlive.cz se snaží poskytovat intuitivní a přehlednou formou seznam advokátů a advokátních kanceláří v České republice. V našem seznamu jsou jednotliví advokáti a advokátní kaceláře třídění dle zaměření na konkrétní typ práva, dále podle jazyků kterými je advokát nebo kancelář schopna jednat. Samozdřejmostí je geografické roztřídění všech záznamů.

U jednotlivých záznamů je popsáno maximum dostupných detailů o konkrtétní advokátní kanceláři (advokátovi, koncipientovi).

Tento portál v současné době zatím nenabízí poradenské služby, pouze zprostředkovává kontakty na konkrétní advokátní kanceláře a advokáty. Každá zde uvedná kancelář, nebo jednotlivec má možnost své záznamy upravovat a aktualizovat. V případě že nějaký záznam není aktuální, tímto se omlouváme a budeme rádi budete-li nás o tom kontaktovat pomocí formuláře.

články & informace

© web pro advokátní kanceláře 2020 | Hledáte-li nebankovní půjčky bez registru a zástavy zkuste informační portál nebankovní půjčky, kde můžete vložit poptávku nebo nabídku po půjčce.